Новини економіки. 7 червня. Львів. У Львові протягом трьох останніх років десятки міських шляхів вже відремонтували.

дорога магістраль
На Львівщині відремонтують дороги

Та найбільше дорожніх проектів заплановано на 2011-й. Цього року на ремонт лише міських доріг виділено 100 млн євро. Окрім центральних вулиць, де перестилають австрійську бруківку, акцент на сполученні між головними об’єктами турніру – стадіоном, аеропортом, фан-зоною та готелями, повідомили у Інформаційному центрі “Україна – 2012“.

Не менш важливими є також дорожні проекти обласного значення. Зокрема, ділянка Львів-Краковець, на якій сьогодні ведуться капітальні ремонтні роботи.

Реконструкція шляху передбачає шар вирівнювання і ще один шар покриття, а також будівництво нових з’їздів. Складніша ділянка Львів-Шегині, де буде проведено лише ямковий ремонт.

А от ділянку Львів-Трускавець обіцяють здати вже цієї осені. На ці капітальні роботи вже спрямовано 70 млн гривень, які має вистачити на сполучення Львів – Стрий – Дрогобич, Борислав – Східниця, а також дорогу, що з’єднає курортне місто з тренувальною базою в Дрогобичі. Важливість трускавецького проекту очевидна: більшість вболівальників приймаючого міста Львів планують розмістити саме на території бальнеологічного курорту. Для цього область планує закупити нові автобуси європейського зразка, обладнані пасками безпеки.

У червні Львів закупить ще одну порцію євроЛАЗів. Наступний транш буде здійснено в середині червня – на закупівлю 92 автобуси і 60 тролейбусів.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.