Новини світу. 13 червня. Туніс. Лівійські повстанці отримують з території Тунісу контрабандну зброю для боротьби з режимом Муаммара Каддафі.

війна, Лівія, Бенгазі
Лівійські бойовики отримують зброю нелегально з Тунісу

За даними британської преси, регулярні поставки у Джамахирію, зокрема, автоматів і гранатометів здійснюються з прикордонної туніської території невеликими партіями. Влада республіки не вирішується відкрито підтримувати повстанців – військові на кордоні здійснюють огляд усіх автомобілів, що прямують до Лівії. Тим не менше, частину озброєнь вдається переправити в країну нелегально.

Раніше представники лівійської опозиції звернулися до країн – членів НАТО з проханням налагодити офіційні поставки військового спорядження через територію Тунісу для забезпечення якнайшвидшого повалення діючого режиму. На даний момент постачання зброї повстанцям є незаконним, оскільки воно суперечить положенням резолюції 1973 Ради Безпеки ООН.

Зіткнення між підконтрольними Каддафі регулярними частинами та загонами озброєної опозиції, виступаючої на стороні Перехідного національної ради Лівії, тривають в сусідніх з Тунісом районах з 21 квітня.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.