Новини світу. 22 червня. У вівторок Twitter був схвильований скандальною новиною про те, що Шон Коннері різко відхилив пропозицію Стіва Джобса знятися в рекламі Apple.

Twitter
Twitter сколихнув лист-жарт

Новину переопублікували тисячі користувачів, пише Daily Mail. У мережу потрапила фотографія листа, надрукованого на машинці на аркуші А4. У правому нижньому кутку послання стоїть підпис Шона Коннері і логотип агента 007, роль якого зіграв Коннері в декількох фільмах. Вгорі листа стояла дата 1998 рік і напис “Взято з робочого столу Шона Коннері“.

“Я повторю ще раз. Ви ж розумієте англійську мову, чи не так? Я не продам свою душу Apple або який-небудь іншій компанії. Я не зацікавлений в тому, щоб “змінити світ”, як ви це називаєте. Ви не можете запропонувати мені нічого, що мені потрібно. Ви всього лише продавець комп’ютерів, а я – *** Джеймс Бонд. Мені складно уявити собі кращий спосіб поховати власну кар’єру, ніж знятися в рекламі Apple. Будь ласка, більше ніколи до мене не звертайтеся”, – наводить Daily Mail повний текст листа.

Скандальна новина була опублікована на сайті Scoopertino, сатиричному порталі Apple, що спеціалізується на вигадуванні забавних чуток, які, втім, виглядають досить правдоподібно. Те ж відбулося і з листом колишнього Джеймса Бонда. Лише через добу стало ясно, що це розіграш. Автор жарту досі невідомий.

До речі, Стів Джобс є великим шанувальникам Джеймса Бонда. Відомо, що свій перший комп’ютер він хотів назвати Double-O-Mac’ом. Коментарів з приводу жарту від самих Джобса і Коннері не надходило.

Актуальне від NewsMarket: в Україні будуть платні дороги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.