Новини технологій. 22 червня. Пристрій з 2-х ядерним процесором, 2-х канальним режимом передачі даних і подвійною архітектурою пам’яті створює повноцінне тривимірне зображення.

LG Optimus 3D
LG Optimus 3D

Компанія LG офіційно представила інноваційний смартфон Optimus 3D, оснащений 2-х ядерним процесором другого покоління і новою архітектурою пам’яті.

Компанія LG переводить 3D-технологію з розряду новинок в розряд практичних інструментів. За допомогою LG Optimus 3D користувачі можуть записувати 3D-контент і тут же переглядати його без спеціальних окулярів на екрані смартфона.

Завдяки технології стабілізації та алгоритму корекції 3D-відео, трясіння, що виникає в процесі запису, автоматично усувається. Спеціальна архітектура (Tri-Dual) – 2-х ядерний процесор, 2-х канальний режим передачі даних і 2-а архітектура пам’яті – забезпечує смартфону кращу продуктивність при багатозадачній роботі, перегляді веб-сторінок або грі зі складною графікою.

4,3-дюймовий екран WVGA створює яскраве і немерехтливе відеозображення високої чіткості з роздільною здатністю до 1080p у форматі 2D і до 720p у форматі 3D. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє виконувати перетворення двомірного фото-і відеозображення в тривимірне в режимі реального часу.

Безкоштовне програмне забезпечення для перетворення 2D-ігор у формат 3D стане доступно для завантаження в III кварталі. 3D-контент можна передавати на 3D-телевізор через вихід HDMI 1.4, або за бездротової технології передачі даних DLNA ™. Користувачі можуть також завантажувати і переглядати 3D-відео на спеціалізованому 3D-каналі YouTube (www.youtube.com/3D).

LG Optimus 3D включає в себе перший в світі 3D-браузер розширеної реальності (Augmented Reality – AR), розроблений LG у співпраці з піонером AR – Wikitude. Браузер буде доступний як завантажуваний додаток на сайті www.lgworld.com.

Смартфон стане доступним спочатку в Європі, а потім більш, ніж в 60 країнах світу протягом кількох наступних тижнів, пише Руфурматор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.