Новини світу. 25 червня. Телеведуча та політична активістка з Кувейту, яка раніше балотувалася до парламенту, пропонує прийняти закон, що дозволяє чоловікам купувати для особистого користування секс-рабинь.

Мусульмани показують своє "толерантне" ставлення до решти людства

На думку Салвії аль-Мутаірі, такий захід убезпечить представників сильної статі від подружніх зрад, так як вони завжди зможуть розслабитися в суспільстві наложниці.

В якості живого товару можна використовувати жінок немусульманського віросповідання, захоплених під час війни в інших країнах, пропонує жінка-політик. Наприклад, для «секс-імпорту» підійдуть росіянки, взяті в полон в Чечні, впевнена телеведуча. Про оригінальну ініціативу мешканки Кувейту пише британський таблоїд The ​​Daily Mail.

Заява аль-Мутаірі викликала бурю обурення як серед її співвітчизників, так і у жителів інших країн Перської затоки. Блогери поцікавилися, чи не була б політик проти, якщо б її саму в часи іракської окупації продали в рабство в якості «військового трофея».

На думку Салвії аль-Мутаірі, купивши секс-рабиню, порядні благочестиві, але володіючі високим сексуальним темпераментом кувейтці не будуть зраджувати дружинам, так як придбання імпортної партнерки рівносильне шлюбу, пише InoPressa з посиланням на видання.

«Це краще, ніж коли наші чоловіки вступають в заборонені сексуальні відносини», – заявила телеведуча. Як вона обмовилася, при цьому повинні дотримуватися права дітей, і рабині не повинні бути молодше 15 років.

Як запевняє політик, інститут наложниць – цілком нормальне явище і не суперечить законам шаріату, адже, приміром, у знаменитого арабського халіфа з династії Аббасидів Гарун-аль-Рашида, за легендами, було дві тисячі наложниць.

Торкаючись процедури придбання секс-рабинь, Салвія аль-Мутаірі внесла пропозицію торгувати дівчатами через спеціальні агентства. На думку політичної активістки, стати наложницею в Кувейті буде благом для полонянок, захоплених під час військових дій. В іншому випадку, вони просто загинуть з голоду в ув’язненні.

«Наприклад, на чеченській війні напевно є російські полонянки – так купіть їх і перепродуйте тут, в Кувейті», – закликала аль-Мутаірі.

Нагадаємо, що в Кувейті говорити про рівноправність жінок з чоловіками і шанобливе ставлення до них не доводиться, у переважній більшості випадків вони повністю залежать від своїх чоловіків. Представниці слабкої статі отримали право на особисту свободу тільки в 2009 році, коли їм надали можливість отримувати паспорти і виїжджати за кордон без попередньої згоди чоловіків.

Незважаючи на те, що Кувейт відрізняється найвідкритішою політичною системою серед консервативних арабських країн Перської затоки, жінки отримали право голосувати тут лише в 2005 році. Два роки тому чотири представниці прекрасної статі вперше зайняли місця в парламенті, хоча формально таке право для них діяло до того моменту протягом 10 років.

Джерело ХБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.