Новини нерухомості. 10 червня. Корпорація Apple планує побудувати штаб-квартиру на 12 тисяч людей в рідному місті Купертіно, повідомив глава корпорації Стів Джобс. За його словами, це буде краща офісна будівля у світі.

штаб-квартира Apple
Apple побудує нову штаб-квартиру в формі космічного корабля

Напередодні виходу на лікарняний голова Apple з’явився в міській раді Купертіно, щоб розповісти про плани корпорації щодо масштабного будівництва.

Будівля буде трохи нагадувати космічний корабель, що приземлився, – розповів Джобс.

Крім того, за словами Джобса, навколо будівлі буде посаджено величезна кількість дерев, в тому числі будуть розбиті сади абрикосових дерев.

Глава Apple постарався звести час своєї присутності в міській адміністрації до мінімуму і швидко відповідав на питання. За його словами, переїзд в Купертіно величезного числа співробітників компанії не відіб’ється на завантаженості транспортної системи міста. Джобсу також було задане питання про можливість підключення міста до бездротового Інтернету за рахунок компанії. Проте глава Apple вважав за краще ухилитися від відповіді.

Нагадаємо, це вже другий публічний виступ Стіва Джобса за останні три дні. До цього він відкрив конференцію в Сан-Франциско, на якій представив новий сервіс iCloud.

Apple побудує нову штаб-квартиру в формі космічного корабляApple побудує нову штаб-квартиру в формі космічного корабля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.