Новини політики. 27 червня. Народний депутат від Компартії України Євген Царьков впевнений, що екс-прем’єр Юлія Тимошенко перед судом домовилася з владою.

Євген Царьков
Царьков знає усе

Про це він заявив в інтерв’ю виданню Полеміка.

Тимошенко так впевнено себе веде, бо знає прекрасно, що нічого серйозного їй не буде. У справах подібного рівня домовленість з владою існує завжди”, – зазначив Царьков, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ

“Захід, як завжди, проводить щодо Тимошенко тактику подвійних стандартів – одна аудиторська компанія заявила, що екс-прем’єр винна, інша компанія – що ні. А українська влада чудово розуміє – не варто з Тимошенко робити нову Жанну д’Арк, у нас в країні скривджених люблять, і тому ніхто її не посадить. Хоча з точки зору законності – у нас саджають у в’язницю людини, яка курку вкраде, так що для Тимошенко потрібно було б обрати запобіжний захід жорсткіше”, – додав він.

Царьков вважає, що цей процес потрібен для того, щоб зняти екс-прем’єра з виборчих перегонів-2012.

“Не потрібно бути політтехнологом, щоб помітити, що зараз на місце леді Ю активно висувається луганська уродженка Наталія Королевська. Вона політик небідна, але явного кримінального хвоста за нею немає. Так що зараз медіа-платформи віддаються під нову симпатичну конячку”, – сказав він .

Україна через призму Newsmarket: Українських митників перетали карати за порушення законів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.