Новини світу. 2 червня. Китайських виробників в черговий раз звинувачують у виробництві токсичних дитячих іграшок.

іграшки
Китайські іграшки шкідливі для дітей

Китайська влада повідомила, що кожна десята іграшка національного виробництва шкідлива для здоров’я дітей. На думку експертів, це лише верхівка айсберга, що дає приблизне уявлення про численні проблеми на погано контрольованому китайському ринку.

Згідно з результатами перевірки, в 20 з 242 іграшок були виявлені небезпечні для дітей речовини. Так, в них знайшли важкі метали, такі як свинець і хром, а багато виробів не відповідали стандартам безпеки і могли серйозно травмувати дитину. У дитячому взутті, велосипедах та інших товарах для малят експерти виявили підвищений рівень формальдегідів і визнали їх украй низькоякісними і (20%).

Репутація китайського виробника в останні роки була серйозно підірвана цілою серією скандалів, включаючи зараження харчових продуктів, у тому числі дитячих, продаж токсичних іграшок і небезпечних шин для автомобілів. У своїй недавній доповіді експерти з Грінпісу заявили, що в китайських і гонконгських іграшках містяться фталати – речовини, які порушують роботу гормональної та репродуктивної систем.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.