Новини нерухомості. 14 червня. Через п’ять років у Китаї буде в чотири рази більше хмарочосів, ніж у США.

Гонконг, хмарочоси
Гонконг, хмарочоси

У середньому, кожні п’ять днів в КНР з’являється новий хмарочос. До 2016 р. кількість таких будинків зросте до 800.

У Піднебесній лідерство по хмарочосах тримає спеціальний адміністративний район Сянган (Гонконг). У цьому регіоні нараховується 58 висотних будинків. На другому місці – не менш великий економічний центр країни Шанхай, в якому знаходиться 51 висотних будівель. На третьому – Шеньчжень з 46 хмарочосами.

Всього в даний час в Китаї побудована половина з десяти найвищих будівель в світі. У 2011 р. в країні розпочато будівництво більш ніж 200 хмарочосів.

Відзначимо, що спорудження та обслуговування висотних будинків росте в ціні. Так, на зведення другої по висоті “вежі” в Шанхаї “Цзінмао” було витрачено 20 000 юанів ($ 3000) на кожен квадратний метр. При цьому його щоденне утримання обходиться господарям в 1 млн юанів ($ 150 000).

Нагадаємо, що в квітні 2011 р. знизилися ціни на нове комерційне житло в дев’яти з 70 великих і середніх міст Китаю щодо рівня в березні. У п’яти містах вартість цього виду нерухомості залишилася без змін.

У 26 містах ріст сповільнився. Зниження цін на вторинне житло в квітні поточного року в порівнянні з березнем зафіксовано в 16 з 70 міст. У 13 містах вартість цього виду нерухомості збереглися на колишньому рівні.

У порівнянні з рівнем квітня 2010 квітневі ціни поточного року на нове комерційне житло в трьох з 70 міст знизилися. Темпи зростання вартості цієї нерухомості сповільнилися в 52 містах.

Приріст цін відзначений в 29 містах, де він склав не більше 5%. У восьми з 70 міст зафіксовано зниження цін на вторинне житло. Їх зростання сповільнилося в 45 містах, а збільшення вартості цієї нерухомості на 5% зазначено в 43 містах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.