Новини технологій. 20 червня. Американська кінокомпанія 20th Century Fox запустила офіційну групу в соціальній мережі Вконтакте.

20th Century Fox
Кінокомпанія відкрила групу Вконтакте

Як повідомили Watcher в прес-службі Вконтакте, користувачі групи можуть дізнаватися останні новини кіноіндустрії, знайомитися з анонсами нових фільмів, а також брати участь в різноманітних конкурсах.

За словами заступника генерального директора Вконтакте, Іллі Перекопського, група може стати ефективним майданчиком для роботи компанії з аудиторією та просуванням свого бренду.

Про легальний перегляд фільмів 20th Century Fox наразі не йдеться. Як і раніше, Вконтакте можна знайти піратські копії багатьох фільмів, хоча в соцмережі заявляють про надання правовласникам спеціальних інструментів для централізованого видалення цих копій.

Минулого тижня, наприклад, стало відомо, що російський телеканал СТС видалив тисячі роликів з сайту Вконтакте. В середині травня між СТС та Вконтакте було укладено угоду, внаслідок якої модератори отримали право видаляти відео, права на яке належать телеканалу. За минулий місяць таким чином було видалено понад 3 тисячі відеороликів, а ще 1,5 тис було замінено на легальні.

Ексклюзив від NewsMarket: Клаудія Шиффер випустить власну колекцію одягу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.