Новини технологій. 14 червня. Ринкова капіталізація компанії Apple приблизно дорівнює сумарній капіталізації компаній Microsoft, Hewlett-Packard і Dell, свідчать біржові дані.

Apple
Капіталізація Apple=Microsoft+HP+Dell

Акції Apple на біржі NASDAQ виросли в понеділок на 0,2% – до рівня 326,6 доларів за папір, тобто її капіталізація склала 300,9 мільярдів доларів. Капіталізація софтверної компанії Microsoft за підсумками торгів на тій же біржі опинилася на третину нижче – 202,7 мільярдів доларів при ціні акцій на рівні 24 долари за папір.

Капіталізація найбільшого в світі виробника комп’ютерів HP на NYSE склала 71,9 мільярдів доларів, а Dell за підсумками торгів на NASDAQ оцінили у 29,8 мільярдів доларів. Таким чином, сумарна вартість трьох компаній склала 304,4 мільярди доларів.

Ринкова капіталізація – лише один, і при цьому, зважаючи на свою волатильність, не найефективніший інструмент порівняння компаній. Однак за підсумками останнього звітного кварталу Apple вперше за 20 років випередила Microsoft за обсягом чистого прибутку і виручки. Ключовими факторами своїх успішних показників Apple називає продажу смартфонів iPhone і планшетів iPad.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.