Новини нерухомості. 10 червня. У Львові планується побудувати завод з переробки твердих відходів, отримуючи з органічної частини сміття компосту, а з неорганічної – синтетичного дизеля.

сміттєпереробний завод
сміттєпереробний завод (ілюстрація)

З робочим візитом Канаду відвідала делегація Львівської міської ради, яка на власні очі побачила техніку і підприємства канадських партнерів, а також ознайомилася з проектом будівництва сміттєпереробного заводу у Львові.

Проект заводу розробляє одна з найбільших канадських проектно-інженерних компаній, яка в майбутньому стане генеральним проектантом і виконавцем робіт за проектом, повідомив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Львівської міськради Сергій Кіраль.

У липні заплановано провести зустріч з фінансових питань. Вартість інвестицій в проект оцінюється близько 350 млн доларів.

“Ми плануємо отримати інвестиції від приватних інвесторів з Канади в розмірі близько 70 млн доларів, – зазначив С. Кіраль. – Решта коштів плануємо залучити від міжнародних фінансових організації під гарантії партнерів з Канади”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.