Новини світу. 28 червня. Влада країни пропонує наслідному англійському принцу посаду глави держави.

принц Гаррі
Канадці хочуть бачити принца своїм главою

Зайняті приготуванням до приїзду герцога Вільяма і герцогині Кейт канадці знайшли нове рішення старої проблеми: вони готові зробити молодшого брата Вільяма своїм новим королем. Жителі Канади сподіваються, що третій у черзі на престол, член королівської сім’ї погодиться стати головою країни і переїде до Оттави.

“З принцом Гаррі в якості керівника у нас настане час змін. Бути королем на батьківщині в нього, швидше за все не вийде, але ми будемо раді стати його підданими”, – заявили канадці. Крім посади короля країни, принцові Гаррі запропонували проводити по 6 місяців в Австралії та Новій Зеландії.

“Постійна присутність королівської персони в Канаді вирішить багато державних проблем і дозволить громадянам відчувати себе захищеними. Принц Гаррі буде уособлювати владу в країні, завдяки чому положення в Канаді стане більш стабільним”, – впевнені місцеві жителі. Англійська королівська сім’я неймовірно популярна в Канаді. Проте Гаррі переїжджати не поспішає.

Представники монархістської Ліги переконують громадян у тому, що управляти відразу трьома країнами за півроку – цілковите божевілля. “Це непрактично. Це нездійсненно! Абсурд!”, – розповів один з представників монархістів Робер Фінч.

Джерело ЛайфНьюз

Неймовірне від NewsMarket: француженка вийшла заміж за мертвого нареченого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.