Новини світу. 27 червня. Ізраїль. Уряд Ізраїлю 27 червня схвалив план перехоплення «Флотилії свободи 2», підготовлений ВМС країни, пише The Jerusalem Post.

Ізраїль знову збирається топити "Флотилію свободи"

Прем’єр-міністр Біньямін Нетаніягу наказав збройним силам та флоту зробити все, що потрібно, щоб не допустити кораблі флотилії в сектор Газа.

Крім того, ізраїльський уряд запропонував організаторам флотилії розвантажити судна в єгипетському порту Ель-Аріш, а потім, після огляду, посуху доставити всі вантажі в Газу. Єгипет уже дав згоду на реалізацію подібного плану.

Активістів попередили, що в разі спроби прориву блокади сектора Газа, вони та їхні судна будуть арештовані, а вантажі можуть бути конфісковані. Журналістам, які будуть перебувати на суднах флотилії, на десять років заборонять в’їзд до Ізраїлю.

Очікується, що в найближчі кілька днів сотні активістів з сорока країн світу на десяти суднах спробують морем доставити вантаж гуманітарної допомоги в сектор Газа. Ізраїль наполягає на тому, що це незаконно, оскільки кораблі порушать встановлену їм морську блокаду сектора.

У 2010 році аналогічний захід закінчився сутичкою активістів з ізраїльськими військовими, які висадилися на їх судна. Тоді дев’ять чоловік з числа захисників кораблів були вбиті, багато отримали поранення. Кораблі і вантажі були арештовані і відбуксовані в один з ізраїльських портів.

Джерело Лента.Ру

Про світ від Newsmarket: Про виховання толерантності в Європі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.