Новини нерухомості. 22 червня. За п’ять місяців 2011 року капіталовкладення в ринки комерційної нерухомості держав Центральної та Східної Європи досягли 4,4 млрд євро.

Чехія, Прага
Нерухомість у Празі популярна серед інвесторів

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року зростання склало 180%.

У своєму звіті експерти компанії CB Richard Ellis відзначають, що ліквідність на ринках комерційної нерухомості більшості країн регіону в 2011 році збільшилася. Це супроводжувалося як зростанням числа транзакцій, так і збільшенням їх вартості.

Найбільший приріст капіталовкладень аналітики зафіксували в комерційному сегменті Чехії. Зарубіжні інвестори конкурують між собою, щоб придбати найбільш “ласі” об’єкти, особливо в Празі. Їх інтерес зосереджений на високоякісних об’єктах з вигідним місцем розташування. Така конкуренція гарантує зростання цін, однак навряд чи приведе до цінового буму, подібного тому, який стався в 2007 році, вважають аналітики.

Популярністю у великих інвесторів також користувався ринок нерухомості Польщі. На думку фахівців, до кінця року загальний обсяг інвестицій в комерційний сектор країни перевищить позначку в 2 млрд євро. Найбільшим попитом у Варшаві користується якісна офісна нерухомість з хорошим місцем розташування й можливістю укладення довгострокового договору оренди. Останнім часом інвестори віддають перевагу високій прибутковості і купують торговельну та офісну нерухомість у регіональних центрах.

Фахівці відзначають, що багато міжнародних інвесторів переорієнтувалися зі стабільних ринків на більш ризиковані. Аналітики вважають, що дана тенденція продовжиться до кінця 2011 року. У регіоні Центральної та Східної Європи очікується приплив австрійського і британського капіталу, а також прихід великих міжнародних інвестиційних фондів.

За матеріалами prian.ru

Новини від Newsmarket: вартість житла в Іспанії різко знижується

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.