Новини України. 27 червня. Тарас Чорновіл збирається писати клопотання до ГПУ з приводу залучення додаткових експертів для проведення експертизи тіла його батька. Про це він сказав, коментуючи можливість залучення іноземних експертів.

Тарас Чорновіл
Чорновіл не хоче іноземних експертів

“Експертиза тіла мого батька триватиме ще довго. Я офіційно від себе писатиму клопотання про залучення додаткових експертів, яких я вважаю дуже добрими спеціалістами в даній галузі, але це будуть українські експерти”, – зазначив Т.Чорновіл.

Він також наголосив, що заяви народного депутата України Ярослава Кендзьора про те, що він знайшов іноземних експертів – це “примітивна показуха і піар на пам’яті Чорновола“. “Нехай спочатку залучать, і тоді ми побачимо, як експерти будуть працювати. А то крику багато, але думаю, що їх не буде, як і раніше”, – сказав Т.Чорновіл.

Нагадаємо, 2 червня була проведена ексгумація тіла В.Чорновола, а 8 червня Тарас Чорновіл заявив про необхідність допитати колишнього генерала МВД Олексія Пукача щодо його причетності до гибелі свого батька.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.