Новини технологій. 8 червня. Відео. Lark Technologies випустила інноваційний будильник і датчик сну у вигляді наручного браслета.

Lark alarm clock
Тепер прокидатися буде простіше

Цей гаджет, безшумно вібруючи, здатний розбудити саме його власника, а не всіх у кімнаті. Пристрій розробили за участі фахівців у галузі сну з Гарвардського університету і спортивних тренерів.

Перед сном будильник потрібно підключити до смартфону iPhone через Bluetooth, а потім одягнути на руку. Апарат також може функціонувати в якості датчика, що відстежує показники організму протягом сну. Для цього потрібно встановити безкоштовний додаток Lark Up, який буде відправляти всі дані на сайт Lark.com і детально їх аналізувати.

Пропустити підйом з цим будильником не вийде – якщо у браслеті сяде акумулятор, вібрації не подіють або людина зніме сенсор уві сні, то iPhone програє спеціальну мелодію. Крім того, вібрації браслета змінюються щодня, щоб до них не можна було звикнути.

Зараз система Lark працює тільки на платформі для мобільних пристроїв Apple – iOS, пише The Wall Street Journal. Підтримка інших платформ, включаючи Google Android, з’явиться до кінця цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.