Новини технологій. 22 червня. Стартап Lytro збирається випустити інноваційну фотокамеру, яка дозволяє провести фокусування вже після того, як був зроблений знімок.

фотоапарат Lytro
Фотоапарат Lytro дозволяє відкласти фокусування на потім

Редаговану на комп’ютері фотографію, зняту на камеру Lytro, користувачі зможуть вивести на передній план людей, або навпаки, переключити увагу на гори позаду них. Апарат, за допомогою якого фотографи зможуть відкласти корекцію фокусної відстані “на потім”, повинен бути випущений до кінця цього року.

The New York Times пише, що на сьогодні інвестори вклали в Lytro вже 50 млн доларів, а її технологія отримала схвальні відгуки від вчених і перших користувачів прототипу фотокамери.

Засновник і глава Lytro, 31-річний Рен Енджі, виклав концепцію своєї технології на захисті кандидатської дисертації в Стенфордському університеті, відзначає газета. У тому ж році його робота виграла всесвітній конкурс на найкращу докторську дисертацію в галузі комп’ютерних наук, яку провела Асоціація обчислювальної техніки (ACM). З тих пір Енджі намагається втілити свою ідею в реальний продукт і вивести його на ринок.

У порівнянні зі звичайною фотокамерою, пристрій від Lytro здатний захопити набагато більше світла з різних кутів. Це досягається за рахунок спеціального датчика – масиву мікролінз. Крім того, інноваційна камера працює набагато швидше від звичайної, оскільки в ній відсутня затримка, необхідна для автофокусування.

Курйози від NewsMarket: Янукович знову бовкнув не те

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.