Новини авто. 21 червня. Південнокорейський автовиробник Hyundai планує до 2013 року збільшити продажі і продавати в Європі до 500 тисяч автомобілів в рік.

Hyundai "наступає" на Європу з новими моделями

“Ми плануємо збільшити нашу частку ринку до 3% в поточному році з 2,6% минулого (у 2009 році – 2,4%, в 2008 – 1,8%). Що стосується ринку в цілому, ми припускаємо, що європейські продажі автомобілів впадуть на 2,7% до 13,4 млн. машин. Це означає, що ми зможемо продати близько 400 тисяч машин. Наш середньостроковий прогноз – наростити продажі автомобілів до 2013 року до півмільйона. До 2015 року ми плануємо досягти 5% частки ринку”, – розповів Automotive News один з топ-менеджерів Hyundai Europe Аллан Рашфорт.

Нова планка в 500 тисяч машин перевищує європейські показники марки в 2010 році на 40%.

“Кінцева мета – увійти до п’ятірки лідерів з виробництва і продажу автомобілів в Європі”, – додав топ-менеджер, не назвавши точних термінів, коли Hyundai планує вийти на такі показники.

За результатами минулого року, корейський бренд виявився на 14-му місці в Європі.

“Це наші довгострокові прогнози. Ми абсолютно точно не зможемо увійти до п’ятірки лідерів, що називається, завтра на такому висококонкурентному ринку, як Європа”, – прокоментував Рашфорт.

Нарощувати обсяги виробництва компанія планує за рахунок підвищення впізнаваності бренду в Європі та пропозиції нових моделей.

“Зараз ми знаходимося в середині нашої продуктової пропозиції, в рамках якої з грудня минулого року і до кінця наступного на ринок повинні вийти 11 нових продуктів. Ми дуже задоволені запущеними недавно моделями, як наприклад, кросовер ix35. Ми отримали 100 тисяч замовлень на автомобіль, який ми планували випустити тиражем в 30 тисяч екземплярів. У 2011 році ми робимо ставку на модель i40, продажі якого в кузові універсал почнуться в липні. Седан вийде на ринок ближче до кінця року”, – повідомили в Hyundai.

При цьому половина проданих в минулому році в Європі автомобілів Hyundai виробляється в Чехії.

“З 358824 автомобілів, реалізованих в минулому році в Європі, 50% були зібрані в цьому регіоні, 20% приїхали з Кореї і 30% – з Туреччини та Індії. Зокрема, в Індії ми збираємо мінікари i10, компакти i20 в Індії і Туреччині. i30 випускається на чеському заводі, цього літа ми додамо до нього ix35. Моделі i40, Santa Fe, ix55, Genesis і Equus імпортуємо з Південної Кореї“, – розповів Алан Рашфорт.

За матеріалами Автостат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.