Новини України. 21 червня. Львів. Незареєстрована в Україні партія Сталіна надіслала меру міста Андрію Садовому «розпорядження», підписане «и.о. Сталина», в якому повідомляє про свої наміри провести антифашистський марш 22 червня у Львові.

У Львові знову хочуть підняти чужі прапори

В листі, «виконуючий обов’язки» Сталіна В. В. Дорошенко, зокрема, наказує Садовому «обеспечить все необходимое для проведения марша и митинга. Всех прибывающих на марш разместить в гостиницах города».

Також, в листі повідомляється про маршрут, яким одеські сталіністи планують провести свій марш. Так, за запевненням намісника Сталіна, марш пройде від залізничного вокзалу по вул. Чернівецькій, вул. Городоцькій, пр. Свободи до пл. Ринок, де відбудеться антифашистський мітинг. Після закінчення мітингу перед Ратушею, учасники мають намір відвідати Марсове поле та Пагорб Слави. Початок руху колони – о 11 год.

По всьому маршруту колони, в тому числі, на Марсовому полі та Пагорбі Слави, міському голові, відповідно до листа, пропонується забезпечити «музику часів Великої вітчизняної війни та виконання фронтових пісень»: «На каждом перекрестке города, в том числе на Марсовом поле и холме Славы должна играть музыка времен Великой Отечественной войны и исполнятся фронтовые песни».

Також, на вимогу послідовників диктатора, всі вулиці міста повинні бути «прикрашені червоними прапорами».

Також на Андрія Садового, відповідно до послання, накладається зобов’язання «забезпечити чисельність учасників маршу не менше 30 тисяч чоловік».

Про покарання відповідальних осіб у разі невиконання «розпорядження» у листі не повідомляється.

Джерело ЗІК

Важливе від newsmarket: Януковича пікетували у Страсбурзі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.