Новини шоу-бізу. 21 червня. США. У суботу повинно було відбутися весілля 85-річного засновника медіахолдингу «Playboy» Х’ю Хефнера та його 25-річної нареченої Крістал Харріс, однак модель кинула нареченого за 4 дні до весілля.

Х'ю Хефнер з новою пасією

Замість власного весілля Хефнер відправився розважатися в компаніі нової блондинки.

«Міс Січень 2011» Анна Софія Бергланд, за чутками, вже переїхала до кімнати головного «Плейбоя», утішаючи його в своїх обіймах. Крім того, Анна Софія і Х’ю вже називають один одного на людях «малюк» і разом побували на одному заході. Дівчина блондинка Хефнера всього на 24 дні старша за свою попередницю, яка втекла від Х’ю.

Примітно, що Анна Софія Бергланд раніше часто з’являлася разом з Х’ю і Крістал Харріс. Не раз папарацці фотографували їх втрьох. Кристал проте ніколи не говорила що-небудь про Анну Софію, хоча, за чутками, безліч фігуристих блондинок у своєму майбутньому будинку терпіла з трудом.

«Вони весь час ходять за ручку. Очевидно, що Хеф переключився на Анну», – розповіло обізнане джерело з особняка «Playboy Mansion».

Сам засновник популярного чоловічого журналу описав ситуацію в своєму Твіттері так:

«Сьогодні мав бути день весілля, але життя повне сюрпризів. Після всього, що сказано і зроблено, залишитися одному, можливо, на краще!».

Newsmarket

Цікаве від Newsmarket: Безрукий американець сам ремонтує своє авто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.