Новини технологій. Хакери Lulz Security оголосили про успішний злом сайту аналітиків-аутсорсеров ФБР, компанії InfraGard.

Невідомі хакнули сайт ФБР

Через Twitter «хактівісти» повідомили, що зламали системи безпеки на сайті організації, яка займається аналізом і збором інформації про загрози американській державі. Хакери відзначають, що вони отримали доступ до більш ніж тисячі акаунтів цього сайту. Зараз ресурс InfraGard не працює.

У ФБР відзначили, що знають про акцію хакерів, але не відповіли на питання про можливий збиток від дій кібер-партизанів.

З деяких коментарів у мікроблозі LulsSec можна зробити висновок про те, що атака на сервер організації, афілійованої з ФБР, стала відповіддю на нову кіберстратегію США, опубліковану в кінці травня. Згідно цієї стратегії, документально затвердженої Держдепартаментом США і, за деякими даними, Пентагоном, агресія проти Сполучених Штатів в інтернеті, відтепер буде прирівнюватися до військової.

Lulz Security раніше брала на себе відповідальність за кібератаки на сайти Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США, американського сенату, а також одного із сервісів компанії Корпорація Sony.

Джерело НР

Важливе від Newsmarket: Українські політики визнали нездатність мусульман до асиміляції та їх небезпеку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.