Новини світу. 3 червня. Суд округу Ельдорадо штату Каліфорнія виніс вирок подружжю, яке протягом 18 років утримувало викрадену в 1991 році Джейсі Дугард.

Гвалтівник знущався з дівчини 18 років

Філліп Гаррідо засуджений до терміну від 431 року позбавлення волі до довічного ув’язнення, а його дружина Ненсі – від 36 років до довічного ув’язнення.

Суддя Дуглас Фімістер заявив, що діяння Філліпа Гаррідо перебувають “за межами жаху”, і висловив припущення, що у злочинця “немає душі”. Також на судовому процесі виступила мати Джейсі Дугард. Сама жертва викрадачів на суді не була присутня, але передала через свою матір послання, в якому заявила, що через Гаррідо протягом 18 років “ненавиділа кожну секунду свого життя”.

У 1991 році Філіп Гаррідо викрав Джейсі Дугард, коли їй було всього 11 років. Її звільнили в 2009 році, коли на подружжя Гаррідо випадково вийшла поліція. За роки ув’язнення дівчина народила від викрадача двох дітей, причому першого вона народила у віці 14 років.

Після звільнення Джейсі Дугард написала книгу спогадів під назвою “Вкрадене життя” (The Stolen Life). Вона повинна з’явитися в продажу влітку 2011 року.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.