Новини світу. 28 червня. Грузія прагне змінити назву на англомовну – Джорджія. З офіційним письмовим проханням називати себе так Грузія звернулась до багатьох країн.

Грузія, прапор
Грузія - Джорджія?

Влада Грузії закликала іноземні держави замінити назву Грузія на англомовну назва Джорджія. Про це заявила в понеділок на традиційному брифінгу заступник глави МЗС Грузії Ніно Каландадзе.

“Ми виступили з цією ініціативою давно і звернулися з офіційним письмовим проханням до багатьох країн, щоб змінити назву держави Грузія і офіційно іменувати країну англійською назвою Джорджія“, – сказала Каландадзе. За її словами, перша відповідь вже отримана з боку Південної Кореї, де назву вже змінили на англомовну.

“Для нас має особливе значення рішення Кореї, так як багато наших друзів і прихильників, незважаючи на численні обіцянки, поки не можуть здійснити це. Хоча ми розуміємо, що зміна найменування країни пов’язана з технічними і фінансовими питаннями”, – сказала Каландадзе. Вона повідомила, що грузинська сторона продовжить роботу в цьому напрямку, з тим, щоб всі держави стали називати Грузію Джорджією.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.