Новини політики. 13 червня. Змінити нинішню владу можна лише на президентських виборах.

Анатолій Гриценко
Анатолій Гриценко

Про це заявив народний депутат Анатолій Гриценко в інтерв’ю виданню Odessa Daily.

За його словами, після повернення Конституції 1996 року практично всі повноваження зосереджені в руках президента.

“І навіть перемога опозиції на парламентських виборах не дозволить проводити іншу політику”, – додав він.

За його словами, необхідно формувати управлінську команду, яка змогла б перемогти на президентських виборах і реалізувати ту політику, яку вона вважає правильною.

Говорячи про можливість об’єднання опозиції, Анатолій Гриценко сказав, що в такому об’єднанні зацікавлена ​​більшість політичних сил.

“Я роблю акцент на слові “більшість”. Чому? Тому що далеко не всі опозиційні партії, які називають себе такими, ними є. Частина з них заграє з Банкової, частина отримує фінансування з Банкової, координує свої кроки з Банкової, тому з такими буде складніше домовитися “, – уточнив парламентарій.

На питання про об’єднання зусиль з політичними силами Юлії Тимошенко та Арсенія Яценюка лідер партії “Громадянська позиція” відповів, що “краще запитати в них. Тимошенко зараз практично кожен день проводить у прокуратурі, і мені зрозуміло її стан. Що стосується Яценюка, думаю, що він повинен розуміти: якщо ми хочемо змінити владу в країні, недостатньо тих 7-10% рейтингу, які фіксують соціологи у “Фронту змін”, для того щоб змінити владу”.

Джерело Zn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.