Новини України. 16 червня. На неодноразові звернення народного депутата Геннадія Москаля до Генпрокуратури щодо подальшої долі кримінальної справи, порушеної прокуратурою Києва за підробку та використання підробленого рішення суду, а також шахрайське заволодіння земельною ділянкою у 70 гектарів суддею Печерського суду Києва, відповідь досі нема.

Сергій Вовк
"Таємничий" суддя Вовк

Про це повідомляє прес-служба народного депутата. Перший заступник голови Комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Г.Москаль нагадує, що прокуратура Києва розповсюдила повідомлення про злочин, який оприлюднила ціла низка українських ЗМІ та інформагентств.

У ньому йдеться, що Прокуратура Києва в результаті перевірки діяльності Печерського суду порушила кримінальну справу за підробку та використання підробленого рішення суду проти судді Печерського районного суду, який у порушення вимог закону виніс рішення, яким визнав право власності по 0,10 га (всього 4, 3 га) на Французькому бульварі Одеси за 43-ма громадянами України.

Той же суддя, змінивши цільове призначення землі, визнав право власності ще за 24-ма громадянами України (всього 2,4 га) на тому ж Французькому бульварі в Одесі. А також зобов’язав Управління земельних ресурсів у Дергачівському районі Харківської області зареєструвати право власності на земельну ділянку площею 0,7 га за ОК ЖБК «Вікторія». Після чого викрав і знищив цивільні справи, за якими взяв вказані рішення.

З незрозумілих причин цю інформацію з сайту Прокуратури Києва вилучили, повідомляє депутат. Він уточнює, що в українському політикумі вже відкрито говорять, що цим таємничим суддею є знаменитий Сергій Вовк, який в даний момент веде у Печерському суді процес у справі Юрія Луценка.

«Якщо ж це не він, то проінформуйте, будь ласка, мене особисто і громадськість, хто із суддів Печерського суду здійснив цей ганебний злочин і не поніс за нього ніякого покарання», — вимагає Г.Москаль.

Як повідомляється, Москаль направив депутатське звернення генпрокурору, голові Вищої ради юстиції та голові Вищого кваліфікаційно-дисциплінарної комісії суддів України з проханням провести за викладеними фактами перевірку, оприлюднити прізвища «засекреченого» судді і повідомити про подальшу долю порушеної кримінальної справи.

Нагадаємо, раніше екс-міністр внутрішніх справ подав клопотання про відведення усього складу суду. «Я не довіряю вже не тільки судді Вовку, а всьому складу суду», — заявив Ю.Луценко. Суд клопотання не задовольнив.

Джерело ДТ

Важливе від NewsMarket: Каддафі готовий до вільних виборів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.