Новини науки і технологій. 8 червня. Через новий сплеск сонячної ативності вже незабаром по всьому світу може зникнути GPS-сигнал.

Через сонце на землі може зникнути GPS-сигнал

За оцінками експертів NASA, теперішня буря на світилі найсильніша за останні 6 років і може призвести до перебоїв електрозабезпечення по всьому світу, а також вивести з ладу  супутники, які забезпечують GPS-сигнал.

Вдаслідок сонячної бурі утворилася величезна хмара частинок, яка покрила майже півповерхні зірки. А вже у середу ввечері на Землі може початися потужна магнітна буря.  Також вочевидь авіапервізникам доведеться скасувати рейси, які прямують через полярне коло. Найбільшої шкоди сонячна активність може завдати супутникам, які розміщені на висоті 20 000 кілометрів над Землею, а саме там і знаходять супуники GPS.

Вчені покищо не можуть передбачити, коли саме завершеться паранормальна сонячна активність. За словами представника NASA Девіда Хетевея, вчені можуть передбачити початок бурь на сонці, однак з точністю не можуть сказати, скільки вони триватимуть.

Ексклюзив: NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.