Новини України. 23 червня. Питання з переходом глави Донецької облдержадміністрації Анатолія Близнюка на роботу до Києва практично вирішене.

Анатолій Близнюк стане новим віце-прем'єром з питань ЖКГ

У найближчі дні він займе пост віце-прем’єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Про це повідомило джерело в облдержадміністрації, додавши, що “питання щодо Близнюка вирішене на 95%”, пише “Остров”.

На користь цього рішення “грає” майже патова ситуація з призначенням віце-прем’єра. Нагадаємо: після того, як 1 червня пройшло розширене засідання уряду за участю Президента Віктора Януковича, глава держави звільнив Віктора Тихонова і Юрія Хіврича відповідно з посад віце-прем’єра, міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, відзначає видання.

Також 1 червня прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що кандидатуру нового віце-прем’єра назвуть до 8 червня. Минуло понад 20 днів.

Анатолій Близнюк 10 червня досить несподівано, не забувши повідомити про це у своєму персональному блозі, пішов у відпустку. Джерела в Донецькій ОДА стверджують, що так рано (у червні, а не в серпні-вересні) губернатор у відпустку давно не ходив. Значить, відпочивши, з новими силами  Близнюк після 1 липня візьметься розгрібати проблеми українського ЖКГ вже на новій посаді, вважають джерела”, – відзначають автори повідомлення.

За інформацією джерел, до Києва Близнюка “поведуть” не одного – з собою він візьме заступника голови Донецької ОДА з питань ЖКГ Олександра Аліпова, щоб посадити в крісло свого першого заступника замість звільненого Юрія Хіврича.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.