Новини світу. 22 червня. Багато років учені вважали, що з приходом глобального потепління смертність людей від холоду значно зменшиться. Однак останні дослідження показують, що людство, і особливо європейців, чекає нова смертельна небезпека – спека.

спека
Глобальне потепління загрожує європейцям

Вчені Каталонського університету вважають, що в майбутньому період найактивнішої смертності людей припадатиме на літо, а не як зараз – на зиму. Більш того, за словами метеорологів, до 2040 року люди будуть гинути від спеки набагато інтенсивніше, ніж від холоду.

Дослідження показують, що до 2070 року в результаті наслідків глобального потепління щорічна смертність в Європі збільшиться на 15 000 людей. Тривалість життя кожного європейця окремо може скоротитися на 3-4 місяці. Сполученим Штатам такий різкий зліт смертності не загрожує.

Варто зазначити, що опубліковане дослідження розглядає тільки смерті від холоду або спеки. Природні катаклізми, які можуть бути також викликані глобальним потеплінням, в поле зору вчених не потрапили. За допомогою комп’ютерних моделей учені проаналізували залежність показників смертності в 200 різних районах Європи від можливих наслідків глобального потепління.

Куратор проекту співробітник Каталонського інституту вивчення клімату Джоан Баллестер заявила, що дослідження були сфокусовані на Європі, тому робити висновки з приводу жителів усієї Землі, грунтуючись на них, не варто.

У свою чергу Джонатан Петц, директор Інституту глобальних дослідження здоров’я Університету Вісконсіна, сказав, що, як видно, кількість смертей від холоду в Штатах буде не таким великим, як у Європі. Це може означати, що в Америці люди почнуть вмирати від підвищеної температури раніше, ніж у Європі, додав він. Інші експерти, однак, стверджують, що кондиціювання повітря, з яким в Штатах немає проблем, очевидним чином позитивно впливає на здоров’я людей, тому такий сценарій малоймовірний, передають Вести

Курйози від NewsMarket: Янукович знову бовкнув не те

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.