Новини України. 15 червня. Львів. Святослав Шевчук хоче запобігти провокаціям 22 червня.

Святослав Шевчук

Предстоятель Української Греко-католицької Церкви Святослав Шевчук закликав молитися за жертв комунізму і фашизму 22 червня – в день початку Великої війни вітчизняної.

Про це йдеться у зверненні глави УГКЦ Блаженнішого Святослава з приводу 70-річчя вторгнення військ нацистської Німеччини на територію СРСР.

З ініціативи греко-католиків, Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій ухвалила рішення оголосити 22 червня Днем загальної міжконфесійної молитви за жертвами фашизму і комунізму.

Фашисти проти комуністів

За словами Патріарха, 22 червня 1941 року на території України “почалося смертельне зіткнення двох людиноненависницьких ідеологій – фашизму і комунізму”.

“Союзники, які разом влаштовували переможні паради на крові невинних жертв, в той день почали війну, яка спричинила мільйонні людські страти”, – сказав Святослав.

При цьому він зазначив, що жахливі кровопролитні бої викликаним як однією, так і іншою стороною.

“Пам’ятаємо сотні тисяч синів і дочок нашого народу, так само як представників інших націй і народів, спішно знищених в той день і пізніше в сталінських тюрмах на території Західної України“, – зазначив він.

“Пам’ятаємо численних полеглих воїнів Червоної армії, які першими прийняли удар нападника, і, нерідко кинуті напризволяще своїми командирами, безладно гинули на безкрайніх просторах України“, – додав Патріарх.

Молитва від розколу

Патріарх зізнався, що вирішив оголосити 22 червня Днем спільної молитви, бо відчув, що “цей день деякі політичні сили хочуть використати для розколу нашого народу”.

У молитві будуть згадані жертви особливо серед цивільного населення, ті, хто залишався людиною і рятував життя своїх ближніх, зокрема представників єврейського народу.

Нагадаємо, що у Львові початок війни відзначать молитвою за жертв сталінізму.

Раніше губернатор Харківщини Михайло Добкін заявив, що поїде до Львова відзначати день нападу Гітлера на СРСР.

Нагадаємо, що Генпрокуратура списала бійки 9 травня на владу Львова. Екс-член КПУ в Криму Леонід Грач звинувачує Віктора Януковича в пособництві бійок у Львові.

Джерело Точка.нет

Найважливіше від Newsmarket: Владі вже не терпиться почати продаж українських земель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.