Новини технологій. 23 червня. Письменниця Джоан Роулінг відкрила завісу таємниці над сайтом PotterMore. Вона пообіцяла фанатам Гаррі Поттера “захоплююче онлайн-читання”, головними учасниками якого будуть самі користувачі.

Прихильники Гаррі Поттера скоро зможуть жити його життям в інтернеті

Не так давно ресурс прикрашала заглушка з написами PotterMore (більше Поттера) і Coming Soon (найближчим часом), автографом Джоан Роулінг (Joanne Rowling) і копірайтом, що підтверджує офіційність ресурсу.

Тепер же там можна прослухати відеозвернення Роулінг і залишити свій e-mail, щоб отримати інформаційний лист про відкриття унікального проекту. Британським ЗМІ стали відомі деякі його деталі.

Після відкриття ресурсу користувачі зможуть пройти швидку процедуру реєстрації та вибрати власне “магічне ім’я користувача”. У кожного зареєстрованого користувача буде особиста сторінка, яка називається “воротами”. Ця сторінка буде представляти подорожі користувача по кожній з семи книг про Гаррі Поттера.

Користувачі будуть рухатися по сюжету глав “Поттеріани”. У кожній книзі буде кілька десятків сцен, вузлових сюжетів, де в процес читання будуть введені елементи онлайн-гри. Так, у першій книзі таких сцен буде 44. По сценах можна буде вільно переміщатися і клікати по предметах обстановки, речах і дійових особах, дізнаючись щось нове про життя персонажів, повідомляє The Guardian.

Крім того, користувачам дадуть можливість власноруч взяти участь у чарівному житті. Гравці зможуть вступити до Хогвартс. Відбір буде здійснюватися на основі відповідей на низку питань. Роулінг запевняє, що на всіх факультетах буде цікаво. Так що не варто впадати у відчай, якщо не потрапите на факультет Грифіндор, де вчився Гаррі Поттер.

Також можна відкрити рахунок в банку Грінготс і купувати все необхідне для успішного навчання, змагатися в боротьбі за першість між факультетами і навіть битися на чарівних дуелях з іншими онлайн-користувачами.

На сайті будуть присутні елементи соціальних мереж. Так, передбачається, що учасники будуть обмінюватися інформацією, залишати коментарі, розміщувати власні історії, малюнки та фотографії.

Крім того, на PotterMore можна буде скачати офіційну версію книг “Поттеріани” для електронних читалок, пише ruformator.

PotterMore відкриється в жовтні, і буде безкоштовним для користувачів. На запитання англійського журналу The Register про те, як же новий ресурс буде окупати себе, творці відповіли, що фінансові питання обговорювати не мають наміру. Проте пізніше з’ясувалося, що на Pottermore.com відкриється магазин, в якому, крім електронних версій книг про Гаррі Поттера, може продаватися ще й продукція Sony.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.