Новини світу. 3 червня. Голова суду у справі колишнього командувача армією боснійських сербів генерала Ратко Младіча, обвинуваченого Міжнародним трибуналом по колишній Югославії (МТКЮ) у військових злочинах, постановив провести наступне засідання 4 липня.

Ратко Младіч
Ратко Младіч сьогодні вперше постав перед судом

Засідання перенесли, оскільки Младіч попросив додатковий час на ознайомлення з матеріалами звинувачення. Судове засідання сьогодні почалося в Гаазі. Генерал активно відповідав на питання судді, зокрема, Младіч повідомив суду своє повне ім’я, дату і місце народження.

Під час судового засідання Младіч заявив суду, що він дуже хвора людина. Сторону обвинувачення представляє прокурор Серж Браммерц, захищає Младіча адвокат Олександр Алексич, якого раніше призначив йому МТКЮ.

Родичі Младіча і адвокат Мілош Шаліч, який представляв його інтереси в Белграді, неодноразово заявляли про поганий стан здоров’я затриманого і що йому необхідне повноцінне лікування, але судовий лікар у Белграді запевнив, що стан Младіча дозволяє йому постати перед судом.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.