Огляд преси. 22 червня. Російський прем’єр-міністр Володимир Путін спробував розвіяти чутки про розкол між ним і президентом Дмитром Медведєвим, сказавши публіці під час поїздки в Париж, що у нього з президентом спільне бачення російської економічної модернізації, пише Financial Times.

Путін і Медведєв
Путін каже, що дружить із Медведєвим

“Це наша загальна програма”, – зазначив Путін, коли йому поставили запитання про його ймовірні розбіжності з Медведєвим. “Якщо Ви подивитесь на мої виступи в недавньому минулому або навіть у віддаленому, кілька років тому, всі ці тези сформульовані”, – сказав він про нещодавні ініціативи Медведєва щодо поліпшення інвестиційного клімату Росії і скорочення ролі держави в економіці.

“Тим часом Медведєв, хоча й підкреслював свою давню дружбу з Путіним і лояльність, намагався якомога більше диференціюватися від прем’єр-міністра, якого багато спостерігачів як і раніше вважають наймогутнішою людиною в Росії, зображуючи його консерватором”, – пише автор статті Чарльз Кловер .

Наприклад, на прес-конференції 18 травня Медведєв сказав, що у нього з прем’єр-міністром “дуже близький” набір цінностей, але тим не менш, за його словами, Путін “вважає, що модернізація – це такий спокійний, поступовий рух”. “Я вважаю, що у нас є шанси і сили для того, щоб цю модернізацію провести швидше”, – зазначив він.

Джерело Financial Times

Плітки від NewsMarket: Мадонна без макіяжу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.