Новини світу. 12 червня. Житель острова Мінданао на півдні Філіппін, 18-річний Джунрі Балуінг, зріст якого всього 55 сантиметрів, отримав офіційний титул найменшої людини в світі за версією Книги рекордів Гіннесса.

Джунрі Балуінг
Балуінг - найменший на Землі

Даний титул йому дали 12 червня у його 18-й день народження, що було необхідним регламентом Книги рекордів Гіннеса для оголошення про найнижчого представника людства серед дорослих людей.

Джунрі Балуінг чекав цієї події з початку року, і скоріше хотів стати “найменшою людиною в світі”. Нарешті представник Книги рекордів Гіннеса вручив йому офіційний титул в оточенні жителів населеного пункту Сінданган провінції Північна Замбоанга. Торжество продовжилося загальним банкетом з тортом, повітряними Він

Він з першого року життя багато хворів, і його ріст зупинився на стадії розвитку однорічного малюка. Лікар, який помітив уповільнення в зростанні дитини, порадив батькам давати Джунрі вітаміни, однак прості сільські мешканці не могли собі дозволити їх купувати. Незважаючи на малий зріст, Джунрі активний і допомагає батькам по дому. Він навчився писати і малювати.

Раніше рекорд належав непальцю Хагендре Тапа Магару, якому в жовтні минулого року виповнилося 18 років. Його зріст 66 сантиметрів.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.