Новини України. 6 червня. Українські “феміністки” рвали джинси і закликали журналістів відмовитися від замовних матеріалів.

femen
Femen виступали проти "джинси"

Активістки руху FEMEN провели акцію “Геть джинсу”. Протестуючи проти замовлених матеріалів в ЗМІ, півтора десятки молодих “феміністок” порвали на собі джинси біля будівлі Профспілки журналістів України, на Хрещатику.

“Феміністки” вигукували гасла “Джинса страшніше за цензуру”, “Джинса продажна дівка”, “Не тра..айте нас в мозок”. Потім розірвали одна на одній джинси і вляглися на брудному асфальті у спідньому. Таким нехитрим способом вони привітали журналістів з їх професійним святом.

Спочатку передбачалося, що разом з FEMEN рвати на собі джинси будуть і журналісти, які стикалися з “джинсою” у своїх ЗМІ. Журналістів дійсно прийшло не мало, причому багато хто одягнув джинси, але роздягтися ніхто з них так і не наважився.

“Ми дійсно просили, щоб хтось з ваших колег підключився до акції, – розповіла лідер руху FEMEN Ганна Гуцол, одягнена в усе джинсове. – Але бачите, поки ніхто не захотів зняти з себе джинсу. Хоча, я думаю, тут просто зібралися чесні журналісти, тому їм нічого знімати, їм нічого соромитися”.

Гуцол не дала договорити представниця Спілки журналістів, що не побажала назватися, яка зажадала припинити акцію, погрожувала викликати міліцію:

“Чому ви в прес-центрі Верховної ради не збираєтеся? Здалася вам наша Спілка? Он стоять закордонні канали, що вони про нас подумають? Це вам пощастило, що глави Спілки зараз немає, а то б вас вже давно міліція забрала”.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.