Новини технологій. 27 червня. Facebook найняв на роботу відомого американського хакера.

Facebook найняв хакера

Американський хакер Джордж «Геохот» Хотц влаштувався працювати в найбільшу соціальну мережу Facebook. Про це повідомив ряд інтернет-ресурсів, та й сам Хотц побічно підтвердив цю інформацію на своїй сторінці в Facebook.

Останній запис на “стіні” Хотца в соціальній мережі від 22 червня свідчить “Facebook – дійсно приголомшливе місце для роботи … перший хакерський марафон закінчено”

Хотц відомий тим, що зламав операційну систему на смартфоні iPhone 4 і систему захисту на ігровій приставці Sony PlayStation 3. Тепер він імовірно буде займатися розробкою спецдодатку для роботи в Facebook для операційної системи iOS. Під керуванням цієї системи випускаються такі пристрої компанії Apple як iPhone, iPod і iPad. Варто зазначити, що сервіс мікроблогів Twitter, який змагається з Facebook за популярністю своїм додатком під iOS вже обзавівся.

Після скандалу зі зломом PlayStation 3 Sony подала на Хотца до суду, однак конфлікт був врегульований за домовленістю сторін. Тим не менш, хакер закликав світову інтернет-громадськість і хакерське співтовариство зокрема бойкотувати продукцію міжнародного гіганта.

Крім злому iOS і PlayStation 3 21-річний Дж.Хотц відомий своєю участю в серйозних наукових заходах. Так, в 2005 і 2007 роках він ставав фіналістом міжнародної наукової та інженерної конференції Intel з проектами в області сканування людського мозку і побудовою голографічного тривимірного зображення.

Трохи раніше компанія Microsoft запропонувала роботу 14-річному хакеру, який зумів зламати сервера широко відомої в геймерських колах комп’ютерної гри “Call of Duty: Modern Warfare 2” і отримав доступ до тисяч користувацьких облікових записів гри. Служба безпеки Microsoft вирахувала зловмисника, але замість того, щоб подати в суд, компанія запропонувала 14-річному хакеру роботу на посаді фахівця з безпеки. Як передає слова керуючого директора компанії інтернет-видання Hacker News, хакер буде «розвивати свій талант в законних цілях», а також братиме участь у тестуванні нових проектів.

Наймати на роботу хакерів для ІТ-компаній не рідкість. Наприклад, Apple запросила на роботу Ешлі Таунса – хакера, якому вдалося створити перший вірус, що проник в мобільні телефони компанії. Nintendo взяла на роботу англійської хакера Метью Бівена, який 1994 підозрювався у зломі військових комп’ютерних систем США, але в 1997 році відпущений без покарання після тривалого розгляду в суді. Відомий хакер Кушик Дутта отримав пропозицію роботи від Sony, але співробітником компанії стати відмовився – «через погрози на адресу Джорджа Хотца з боку компанії.

Джерело Деньги

Про IT від Newsmarket: Одне з найгучніших об’єднань хакерів – LulzSec саморозпустилося

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.