Новини світу. 24 червня. Відео. Йохан Хойберс – ентузіаст з Голландії будує повномасштабну точну копію Ноєвого ковчега. Зі скромності називає його “Ковчегом Йохана”.

Ковчег Йохана
Чоловік придумав собі незвичайне заняття

Будівельний майданчик знаходиться в Дордрехті – містечку, розташованому в годині їзди від Амстердама. Йохан – досвідчений майстер. Спорудою ковчега він займається вже три роки. Йохан ретельно збирав інформацію про пропорції ковчега і його форми. Велику увагу приділяє деталям. Головне джерело інформації для нього – Біблія.

Довжина судна приблизно має розмір футбольного поля, висота – чотири поверхи. При всьому при цьому на ковчезі дійсно можна буде виходити в море, повідомляє “Today Show” від NBC.

Хтось вважає Йохана диваком, хтось – божевільним. Зайнятися незвичайним проектом ковчега його спонукало те, що одного разу йому приснилося, ніби Голландію спіткала жахлива повінь. Прокинувшись вранці, він і взявся за будівництво, щоб у разі природної катастрофи бути напоготові.

Робота над ковчегом ще не закінчена, але план Йохана полягає в тому, щоб у майбутнім році прибути на судні в Лондон на відкриття XXX літніх Олімпійських ігор. Населити ковчег він збирається тваринами, правда, пластмасовими, але в натуральну величину.

Visit msnbc.com for breaking news, world news, and news about the economy

 

Корисне від NewsMarket: імунітет залежить від віку і статі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.