Новини культури. 12 червня. 71-річному французу П’єру Ле Геннеку і його дружині пред’явили офіційне звинувачення в приховуванні 271 роботи Пабло Пікассо.

П'єр Ле Геннек
Електрик стверджує, що картини йому подарував Пікассо

Звинувачення пред’явили після того, як фонд, що керує правами на спадщину Пікассо, передав до суду якісь матеріали, що стосуються справи. П’єр Ле Геннек, електрик за професією, повідомив про те, що в нього зберігається 271 робота іспанського художника, сина і спадкоємця Пікассо Клоду Пікассо, в 2010 році.

За твердженням Ле Геннека, всі роботи художник передав йому в дар на початку 1970-х років – у той період Ле Геннек встановлював сигналізації і налагоджував проводку в будинках Пікассо у Франції. Клод Пікассо, однак, не повірив Ле Геннеку і звинуватив його в крадіжці творів.

У листопаді 2010 року французька влада вилучила у нього всі роботи Пікассо і почала розслідування справи. У ході розслідування виявили безліч невідповідностей між словами Ле Геннека і фактами. Наприклад, багато з нібито подарованих йому робіт були створені Пікассо задовго до 1970-х, а крім того, за спогадами оточення художника, він дарував свої роботи тільки найближчим друзям.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.