Новини медицини. 7 червня. Багато осіб, які прагнуть схуднути вдаються до різних дієт. Керуючись порадами знайомих, випробовують на собі різні методи схуднення, не визначивши перед тим причину реального стану організму.

Щоб досягти бажаного результату, варто визначити проблему в організмі

Перед тим, як починати схуднення медики радять вияснити причину зайвої ваги в організмі, щоб не зіткнутися з так званим “ефектом йо-йо”.

“Більшість пацієнток приходить, щоб схуднути за будь яку ціну. Іноді вони приховують стан здоров’я, щоб їм призначили найбільш радикальні методи лікування. Мовляв, головне – форми, а шлунок (серце, нирки) потерплять. Але підірване здоров’я “мстить”, відбиваючись на зовнішності”, – розповідає науковий керівник “НоуХауМед” Олена Шевченко.

“Бажаючи схуднути, жінка сідає на строгу дієту, ковтає препарати. І ось – болісна десятиденка позаду, “пішли” три кілограми. Джинси, які раніше не застібалися, зійшлися на талії, знайомі висловлюють захоплення. Здавалося б, чого ще бажати?”, – продовжує вона.

Проте, за словами експерта, через деякий час вага повертається до колишніх показників.

“Це так званий ефект “йо-йо” – стрімко скинуті кілограми так само швидко відновлюються”, – пояснила Олена Шевченко.

За словами фахівця, позбавиться від захворювання примусом нереально: щоб допомогти організму, його потрібно привести у здоровий стан і тоді він з багатьма проблемами справиться сам, запевняють медики.

Насамперед треба відразу визначити причину надмірної ваги конкретного пацієнта, тому його відразу направляють на обстеження. Суть проблеми можливо визначити лише за допомогою новітньої діагностичної та лікувальної апаратури.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.