Новини здоров’я. 17 червня. Жертвою зараження кишковою паличкою E.coli вперше стала дитина.

бактерії
Люди вмирають через ігри військових?

Кишкова інфекція змінює джерело зараження. Є підозри, що її збудник міститься в м’ясі, з якого одна з німецьких фірм виготовила біфштекси, і які потрапили на стіл до дітей французького міста Лілль.

Напередодні з симптомами хвороби, аналогічної тій, яка забирає життя в Німеччині, в лікарню відвезли шістьох хлопців. Компанію-виробника біфштексів вже відкликала партію з продажу. Між тим, експерти зараз вивчають проби м’яса з тим, щоб визначити зв’язок зі штамом, що гуляє по Німеччині, бактерії.

Компанія-виробник біфштексів заявила, що в ніч на четвер відкликала всю партію своєї продукції, яка, як передбачається, є джерелом небезпечної інфекції, стверджує РИА «Новости».

Втім, за словами експертів міністерства, виявлена ​​у Франції бактерія «ніяк не пов’язана з інфекцією, яка спалахнула в Німеччині» і забрала життя 37 людей у ​​ФРН і одне в Швеції. Найближчим часом будуть проведені всі необхідні дослідження, щоб зрозуміти характер інфекції.

Спалах кишкової інфекції спочатку був зафіксований на півночі Німеччини. Спочатку передбачалося, що переносником небезпечних бактерій є салатні огірки з Іспанії, але це припущення не підтвердилося. Потім фахівці заявили, що джерелом інфекції могла стати ферма в Нижній Саксонії, яка поставляє на ринки країни пророщену сою та інші злаки, використовувані для приготування салатів та інших страв.

Інфекцію викликала так звана ентерогеморрагічеська бактерія кишкової палички (кишкова паличка). Бактерія E. coli, часто присутня в кишечнику людей і теплокровних тварин. Більшість її штамів нешкідливі, але деякі штами, такі, як ентерогеморрагічеська кишкова паличка (EHEC) можуть викликати важкі хвороби харчового походження.

Симптоми викликаються бактеріями EHEC хвороб – кривава діарея, жар і блювота.

Тим часом у Німеччині жертвою зараження кишковою паличкою E.coli вперше стала дитина.

Дворічний хлопчик з міста Целле, земля Нижня Саксонія, помер від ниркової недостатності, викликаної інфекцією. Батько і 10-річний брат хлопчика проходять лікування від вірусу, але їх життя поза небезпекою.

Раніше наймолодшою ​​жертвою зараження кишкової палички E.coli була 20-річна мешканка Німеччини.

До теперішнього моменту від зараження кишковою паличкою померли 36 жителів Німеччини і один житель Швеції.

Як говорять фахівці швидше за все ці бактерії були штучно виведені в секретних лабораторіях, та зараз проходять випробування в “польових умовах” нової бактеріологічної зброї, а також відмивання грошей на продажі ліків.

Цікаве від Newsmarket: Міка Ньютон живе у трикімнатній квартирі з басейнов в центрі Лос-Анджелеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.