Новини культури. 16 червня. Автор романів про пригоди юного чарівника Гаррі Поттера Джоан Роулінг запустила новий сайт, назва якого містить у собі натяк на те, що в найближчому майбутньому продовжить літературну серію.

Гаррі Поттер: продовження буде?

Ресурс Pottermore.com запустили вчора, повідомляє сайт шанувальників “Гаррі Поттера” HPANA. Відкриттю Pottermore.com передував конкурс, проведений на різноманітних фан-сайтах. Шанувальникам поттеріани потрібно було відвідувати тематичні онлайн-майданчики і “збирати” на них координати різних точок на планеті.

Потім ці дані потрібно було ввести в рядок пошуку на сайті SecretStreetView, і з перших букв назв тих чи інших населених пунктів скласти поєднання Pottermore.com. Той, у кого вийшло справитися із завданням, потрапив на новий сайт.

Поки ніякої докладної інформації про призначення сайту на ньому не міститься – в даний момент ресурс складається з головної сторінки рожево-лілових відтінків і розміщених на ній написів “Pottermore” і “Coming Soon” (Скоро відкриття), а також підписи Роулінг.

Сама письменниця поки не прокоментувала появу нового ресурсу. Раніше Джоан Роулінг заявляла, що сумнівається в можливості продовження серії романів про Гаррі Поттера. Сьома і остання книга поки в літературній серії – “Гаррі Поттер і Дари Смерті” – вийшла в 2007 році.

Джерело Lenta.ru

Головне від NewsMarket: Каддафі пропонує провести вибори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.