Новини світу. 28 червня. Відео. Аварія сталася в Казані, куди президент РФ прибув на святкування традиційного татарського свята.

Дмитро Медведєв за кермом
У авто Медведєва не спрацювали гальма

В Інтернет потрапило відео, на якому джип збиває натовп людей. Як виявилося, власником авто є президент РФ Дмитро Мєдвєдєв. Аварія сталася в Казані, куди глава Росії прибув на святкування національного татарського свята Сабантуй.

Кортеж вітало безліч людей. Несподівано машина, в якій сидить президент РФ, врізається в натовп демонстрантів, чути крики. Мєдвєдєв вистрибує з авто на ходу і зупиняє його. Російському президенту допомогла охорона.

Очевидно, в пригоді ніхто не постраждав. Після того, як авто зупинили, люди почали радісно вітати Мєдвєдєва, який посміхався і махав руками у відповідь. Автор ролика стверджує, що у президентського автомобіля раптово відмовили гальма.

Нагадаємо, на Сабантуї Мєдвєдєв і глава Татарстану, одягнувши тюбетейки, поласували національною кухнею республіки – кази, в’яленим гусаком і чак-Чаком. Підкріпившись, президент Росії викував підкову.

Національне татарське свято, Сабантуй, внесене ЮНЕСКО в список шедеврів нематеріальної спадщини людства. Традиційно воно проводиться на честь закінчення весняних польових робіт.

Джерело Комсомольская правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.