Новини світу. 20 червня. У Москві затримали чоловіка, який викрадав і продавав каналізаційні люки з кладовища.

люк
Чоловік крав люки, щоб заробити на весілля

Низька зарплата московського двірника штовхнула жителя Узбекистану на злочин. Щоб заробити на гарне весільне плаття для своєї нареченої, він не придумав нічого кращого, як почати красти. На справу чоловік відправився на кладовище. Разом зі своїм напарником вони розкривали каналізаційні колодязі і вантажили металеві люки в садову тачку.

За цим непривабливим заняттям їх і затримали охоронці кладовища. Вони обходили територію і побачили двох підозрілих чоловіків, які при їх наближенні кинулися тікати. “Охоронці не стали їх переслідувати, а пройшли до місця, звідки вийшли незнайомці. Там були розкриті каналізаційні шахти і люки”, – розповіла прес-секретар УВС у Південному окрузі Москви Наталія Мальцева.

Біля однієї з шахт лежав великий металевий лом. Один з охоронців сховався і почав чекати повернення його хазяїна. Буквально через 20 хвилин він побачив чоловіка, який повернувся за своїм інструментом”.

Злодія кольорового металу тут жезловили і доставили в міліцію. Там чоловік зробив романтичне зізнання – гроші з продажу люків хотів пустити на організацію весілля.

Джерело LifeNews

Головне від NewsMarket: президент ПАРЄ шкодує, що Тимошенко не впустили до Страсбурга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.