Новини політики. 15 червня. Харків. Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, швидше за все, не поїде до Львова 22 червня, в річницю початку Великої Вітчизняної війни.

Михайло Добкін
Добкін передумав їхати до Львова

Про це він повідомив 14 червня журналістам. За його словами, сумніви щодо поїздки у нього виникли після висловлювання з цього приводу лідера ВО “Свобода” Олега Тягнибока.

“До вчорашнього дня мої плани були зовсім незмінні. Але вчора я прочитав заяву Тягнибока про те, що різні люди (в тому числі і моє прізвище назвав) збираються приїхати і топтатися на кістках невинно вбитих НКВДистами жителів західних областей України. Це не дослівно, але близько до тексту. Я розумію, під яким соусом з’явилася ця заява, і, швидше за все, 22 червня може стати продовженням 9 травня. Бути учасником того безчинства, яке там було, у мене бажання немає. Ставати посібником заворушень, які, я так розумію , вже закладені в сценарії, я теж не хочу Мета, яку я ставив, кажучи про поїздку, була абсолютно іншою Я чекаю запрошення від своїх львівських друзів Буде запрошення приїхати з конкретною метою (а мету мою вони знають) -… я готовий сісти в літак і прилетіти. Якщо мій приїзд ускладнить політичну обстановку в цьому регіоні, я знайду будь-який інший день, коли мене там будуть раді бачити”, – зазначив ХОДА голова.

Джерело Статус кво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.