Новини України. 30 червня. Претензії адвоката Юлії Тимошенко до того, що 31-річний суддя Родіон Кірєєв недостатньо досвідчений для ведення такої справи, в принципі, обгрунтовані.

Родіон Кірєєв
Кірєєв став суддею Тимошенко за жеребкуванням

у Печерському суді Києва, а до цього в Березанському міськсуді Київської області він вів лише незначні справи про дрібні розкрадання на суму до 1000 гривень і побутове хуліганство.

Однак, як пояснило джерело у вищих юридичних колах, при призначенні судді на справу Тимошенко керівництво Печерського суду стало заручником норми закону, відповідно до якої справи розподіляються між суддями методом електронного жеребкування.

«Ця норма була продиктована благими намірами, щоб справа не діставалися «потрібним» суддям, однак є й така зворотна сторона, коли важлива справа потрапляє до молодого судді. Але якби в порушення закону суддю призначили вручну, опозиція вже підняла б грандіозний скандал».

За словами джерела, у зв’язку з особливими обставинами рішенням голови Вищого спецсуду у цивільних і кримінальних справах Леоніда Фесенка теоретично справа може бути передана до іншого суду, однак і в цьому суді конкретний суддя буде призначений методом електронного жеребкування.

Джерело Сегодня

Новинка від NewsMarket: випустили дитячий планшет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.