Новини світу. 24 червня. Усама бен Ладен був побічно пов’язаний зі спецслужбами Пакистану.

Усама бен Ладен
То чи був бен Ладен пов'язаний з пакистанською розвідслужбою?

Спецназівці досліджували знайдений в його будинку мобільний телефон і виявили там контакти бойовиків збройного угруповання “Харакат-уль-Муджахеддін“, про яку відомо , що вона пов’язана з пакистанською розвідслужбою, передає Reuters з посиланням на анонімного представника американського розвідтовариства. Офіційного підтвердження цих даних немає.

Простеживши дзвінки, які надходили на цей апарат, американські фахівці з’ясували, що ватажки угрупування “Харакат-уль-Муджахеддін” зідзвонювалися з чинами пакистанської розвідки. У той же час бен Ладен використовував “Харакат-уль-Муджахеддін” як одну з груп підтримки у Пакистані.

Мобільний телефон належав кур’єру бен Ладена Абу Ахмеду ель-Кувейті, який також був ліквідований американськими спецназівцями 2 травня в Абботабаді. Джерела в американських спецслужбах поспішили запевнити, що розмови, які велися між бойовиками і офіцерами спецслужб, не обов’язково були присвячені бен Ладену і його захисту, і досі не з’явилося жодних даних, які б однозначно вказували на те, що пакистанські спецслужби надавали йому заступництво.

Але все ж витягнуті з телефону кур’єра дані стали серйозною підмогою в пошуку відповідей на питання, як бен Ладену вдавалося роками уникати виявлення пакистанською розвідкою та армією в місті, розташованому недалеко від столиці.

Джерело NEWSru

Цікавинка від NewsMarket: дізнайтесь, яка автокомпанія збирається встановити незвичайні рекорди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.