Новини світу. 24 червня. Неонацизм в Німеччині перестає асоціюватися з образом брутального чоловіка, оскільки в ультраправі партії вступає все більше жінок, пише газета Die Welt.

неонацисти в Німеччині
Все більше німкень вступає до неонацистів

При цьому, відзначає видання, роль жінок в неонацистських партіях також змінюється. На зміну подругам і матерям членів партії приходять переконані прихильниці ультраправих поглядів, які готові приймати найактивнішу участь у політичному житті.

«Кількість жінок на ультра-правій сцені зростає», – говорить експерт з екстремізму Андреа Репке. За її оцінкою, зараз кожен п’ятий у правих партіях належить слабкій статі. При цьому, як зазначає експерт, число жінок в регіональних представництвах партій в Берліні і Бранденбурзі «дуже, дуже висока».

За словами експерта, «жінки забезпечують підтримку» членам партії: вони організовують футбольні турніри та дитячі партійні фестивалі. У самих партіях це називається «комуни закріпленням».

У політиці жінки правих поглядів займаються соціальною і екологічною тематикою. Крім того, активну позицію жінки займають у сімейних питаннях: незважаючи на те, що вони займають все більше посад в правих партіях та організаціях, як і раніше позиціонують себе як матері і домогосподарки.

Джерело Газета.Ru

Корисне від NewsMarket: імунітет залежить від віку і статі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.