Новини України. 24 червня. Відео. Мощі Блаженного Івана Павла ІІ привезли до столиці.

мощі Івана Павла ІІ
Мощі Івана Павла ІІ привезли до Києва

З нагоди святкування десятиріччя від часу пастирського візиту до України Понтифіка – вірянам показали головний убір, що йому тривалий час належав та частинку волосся. Представники церкви кажуть – унікальні реліквії з’явилися не в останню чергу завдяки особистому секретареві Папи – митрополиту львівському Мечиславу Мокшицькому.

“Він сам особисто стриг Папу Римського завжди і він заховав це волосся для себе. І потім він його виявив, звичайно багато віддав у Ватикан, вони дали сертифікат, затвердили, що це є дійсно волосся Святійшого Отця, але досить гарну частину забрав на Україну, а ми тут поділилися і зробили реліквії”, – каже єпископ УРКЦ Станіслав Широкорадюк.

До урочистостей, пов’язаних зі святкуваннями річниці, долучаються і представники інших українських церковних конфесій. Усі в один голос заявляють – приїзд Папи до України у 2001 році – раз і назавжди змінив погляди на релігію, суспільство і навіть, змінив хід історії.

“Для нас було дуже важливим і дуже символічним, що він побував тут в Україні і показав на цілий світ гідність, а відтак, оцю цінність українського народу, його культури, а відтак – цінність крові мучеників нашої церкви для вселенського християнства”, – каже Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, глава УГКЦ Святослав Шевчук.

Починаючи з травня шану мощам Івана Павла ІІ вже віддали понад 50 тисяч вірян у 35 містах України. 26 червня після Святої меси у соборі святого Олександра реліквії пронесуть урочистою процесією вулицями Києва. Далі – повезуть містами України, а потім залишать у столиці.

Джерело Канал 24

Цікавинка від NewsMarket: дізнайтесь, яка автокомпанія збирається встановити незвичайні рекорди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.