Новини політики. 15 червня. Верховна Рада відмовилася включити до порядку денного сесії законопроект 8498, яким пропонувалося денонсувати угоду з урядом Кіпру про уникнення подвійного оподаткування майна і доходів.

Депутати проголосували проти

За включення до порядку денного сесії даного законопроекту проголосували 108 депутатів при мінімально необхідних 226.

Таким чином, законопроект відхилено.

Законопроектом пропонувалося денонсувати угоду між урядом СРСР і урядом Кіпру, підписану 29 жовтня 1982 року в Москві, яка стосується відносин між урядами України і Кіпру.

Як повідомлялося, в грудні 2010 року фракція «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» у Верховній Раді наполягала на денонсацію угоди з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування.

Тоді ж Кабінет Міністрів повідомив, що не має наміру в односторонньому порядку денонсувати угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування.

Прем’єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що Кабмін буде шукати інші можливості для вирішення проблеми офшорних зон.

До цього віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко доручав профільним відомствам підготувати документи, необхідні для денонсації угоди з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування.

На думку Тігіпка, Кіпр затягує переговори підписання нової угоди з Україною про уникнення подвійного оподаткування.

Восени 2010 року уряди України і Кіпру поновили переговори про підготовку нової угоди про уникнення подвійного оподаткування.

Джерело Обком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.