Новини здоров’я. 11 червня. Безумовно, будь-яка інформація про здоров’я дітей корисна для батьків, проте куди корисніше вміти відрізняти підкріплену фактичними даними правду від міфів, що не мають нічого спільного з реальністю.

рідість, веселощі
Здоров'я дітей - найголовніше для батьків

Чи можна дітям з розладом шлунка давати молочні продукти та молоко? Теоретично деякі молочні продукти можуть погіршити розлад шлунка, проте, якщо стан дитини не є серйозним, краще за все не змінювати раціон його харчування.

Більш того, один з молочних продуктів однозначно корисний для дітей, які страждають від проносу – це йогурт. У йогурті містяться молочнокислі бактерії, які відновлюють мікрофлору кишечника. Також необхідно продовжувати годувати дітей грудьми незалежно від того, страждають вони від діареї, чи ні.

Чи справді діти, які читають в темряві, втрачають зір? Так, читання в темряві втомлює очі і навіть може призвести до головного болю, проте даних про те, що воно погіршує зір, немає. Малюки люблять сидіти близько до телевізора, оскільки таким чином вони відчувають себе задіяними в шоу, і в цьому немає нічого страшного. Насторожитися слід, якщо це робить дитина старша від 4 років: можливо, у неї є проблеми із зором, які вимагають уваги лікаря.

Кофеїн уповільнює процес росту дитини? Кава дійсно послаблює кістки людей похилого віку, однак ніякого впливу на зростання дітей та молоді не надає. Тим не менше, існують інші причини, через які каву та напої з кофеїном не слід давати дітям. Вони можуть стати причиною нетравлення, проблем зі сном, підвищеної збудливості, а також підвищеним тиск і рівнем серцебиття.

Чи підвищує прослуховування класичної музики інтелект малюка? Хоча багато виробників музичних дисків пропонують спеціальні нарізки класичної музики саме з цією метою, наукових даних про зв’язок між музикою Моцарта і розумовим розвитком дітей немає.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.